Biz Kimiz

BireyselEgitimKocu.Com
Bir çok başarılı eğitim koçunu birleştiren bir platformdur.

Eğitim Anlayışımız

Bireysel eğitim koçluğu öğrencinin tüm eğitim sürecinde karşılaşacağı zorluklara onu hazırlamayı ve onunda gayreti ile en yüksel potansiyele kavuşturmayı amaçlayan bir eğitim hizmetidir. Asla öğrenciye yarış atı gibi davranılmaz aksine çoğu zaman daha az sürede daha çok yol alma amaçlıdır.

Eğitim bilimleri ve danışmanlık eğitimleri almış kendini sürekli yenileyen dinamik bir ekip ile çalışmaktayız. Amacımız bu alanda markalaşıp hayatlarına dokunduğumuz insanlara maksimum fayda sağlayabilmek.

BireyselEgitimKoçu.Com bünyesinde asla diplomasız sahte eğitim koçlarına veya danışmanlara yer yoktur.

Bireysel Eğitim Koçu Herkese Kazandırır!

Öğrenim süreci çok uzun ve zorlu bir süreç. Ülkemiz şartlarında bu süreçler birde seçme sınavları ile daha da zor ve zahmetli bir hal almış durumda. Bu süreçte öğrenci kesinlikle tüm bu yüklerin altında yalnız bırakılmamalı. Bir destek çok şey değiştirir. Bizler eğitim danışmanları olarak bunun çok farkındayız. Bu destek modeli veli, öğrenci, öğretmen ve toplum kazancını maksimum seviyede tutar.

Maddi olarak kazançlı çıkarsınız. Düşük maliyetler ile sınava hazırlık sürecini en az riskli ve en verimli şekilde geçirmenize yardımcı olur. Siz daha kısa sürede üniversitenize dolayısı ile mesleğinize kavuşursunuz. Tüm bu zorlu sınav hazırlığı süreci kısa ve başarılı şekilde tamamlanır.

Emeklerinizi korursunuz. Yanlış teknikler ile ilerlemeyi bir kenara bırakın gerileyen öğrenciler bile söz konusu. Doğru sandığınız yanlışlardan sizi en kısa sürede kurtaracağız ve başarı grafiğinizi en yüksek noktalara doğru çıkartmanıza yardım edeceğiz.

Veli ile öğrenci arasında köprü olur eğitim koçu. Öğrenci ile bir eğitimci olarak sürekli irtibat halindedir. Tabiki bu irtibat aile ile de sürekli olarak devam eder. Ailenin olumsuz etki edebilecek davranışları ve durumları ile ilgili aileye tavsiyelerde bulunur yön göstermeye çalışır.